אודות

מכללת אפקה מאפשרת ומעודדת סטודנטים להשתתף בפעילויות של מועדוני ספורט ואף להקים מועדונים כאלה אם מדובר בענף שאינו קיים במכללה ויש דרישה להפעלתו.
הנבחרות במכללה מגוונות וכוללות קבוצות המשתייכות לליגות סטודנטיאליות כמו נבחרת כדורגל, כדורסל וכדורעף, ונבחרות ביניים שפועלות ללא השתייכות לליגה כמו נבחרת הטניס, השחמט, הריצה, הפינג פונג והפוצ'יוולי.

נבחרות הספורט השונות משתתפות בתחרויות אס"א (איגוד ספורט אקדמי) שבהן הן מתחרות בסטודנטים ממוסדות אקדמיים בכל רחבי הארץ. בשנת תשפ"ג התחרו 26 סטודנטים וסטודנטיות מאפקה בפעילות האיגוד שנערכה בעיר אילת, והביאו כבוד רב למכללת אפקה:

  • כדורעף: אפקה1 – שמינית גמר, אפקה2 – רבע גמר
  • טניס: רבע גמר
  • כדורסל: רבע גמר
  • שחמט: שמינית גמר

באמצעות נבחרות הספורט השונות זוכים הסטודנטים באפקה ליצור קשרים חברתיים חוצי בתי ספר ושנה, לשמור על אורח חיים בריא ולגלות מנהיגות ורוח ספורטיבית.

סטודנטים משחקים פוציבולי

הצטרפות לנבחרות הספורט

*שדה חובה

במילוי טופס זה אני מסכים לסעיפים המפורטים מטה

1. באמצעות שליחת טופס זה ברצוני להביע את רצוני להשתתף בנבחרת הספורט המפורטת מעלה.
2. ההשתתפות בנבחרת הספורט מזכה אותי להשתתף בכל פעילויות הנבחרת ובכל התחרויות ולציין זאת בכל הרשתות החברתיות שלי, בקורות החיים שלי ולרבות בלינקדאין הפרטי שלי.
3. הנבחרת הינה נבחרת סטודנטים של מכללת אפקה ואגודת הסטודנטים של אפקה ומייצג אותן בכל פעילות.
4. כחבר הנבחרת אני מתחייב לייצג את אפקה באמצעות ביגוד נושא לוגו אפקה, לוגו אגודת הסטודנטים של אפקה ושם הנבחרת, באם יסופק ביגוד כזה לנבחרת על ידי המכללה, בפעילויות הנבחרת.
5. שליחת טופס זה מהווה אישור למכללת אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, לעשות שימוש בצילומים ו/או קטעי וידאו בפעילות במסגרת הנבחרת לצרכי פרסומים שונים במדיות שונות, כולל באינטרנט, ללא תמורה ועל פי שיקול דעת מכללת אפקה או מי מטעמה.
אישור זה הוא בגדר ההסכמה הנדרשת לפי חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981 וחוק זכויות יוצרים, תשס"ח-2007 ושליחת אישור זה מהווה הסכמה לעניין הדרישות החוקיות הנדרשות לעניין זה לכל דבר ועניין.